Bisiklet Oteli

HOBBYMOOD BİSİKLET OTELİ AÇILDI

HobbyMood olarak fark yaratmaya devam ediyoruz. Sizlerden gelen talep üzerine Bisiklet Otelimizi açmış bulunuyoruz. Bisikletiniz için en iyi odalarımız en iyi şartlarda sizleri bekliyor.

Yeriniz mi yok?

Tatile mi gideceksiniz?

Hırsızdan mı korkuyorsunuz?

Taşınıyor musunuz?

Bisikletinizi otelimize getirin sizin için en iyi koşullarda biz saklayalım.


Bırakma Koşulları:

Otel Formu Doldurulur ve bu form teslimatta istenir,Bisikletin genel durumu analiz edilir,Kalacağı süre belirlenir ve ücreti ödenir,Bisikletiniz güvenle otelimize yollanır.


Saklama Koşulları:

Bisikletiniz en iyi koşullarda saklanmaktadır,Bize bırakılan tüm bisikletler belirlenen sürelerde HobbyMood güvencesi altındadır,Diğer bisiklet ve nesnelerle asla temas halinde olmaz,Nem veya rutubetli ortamda bırakılmaz,Bisikletiniz çalınmaya karşı sigortalıdır.


Alma Koşulları:

3 Gün öncesinden bildirerek dilediğiniz gün ve saatte bisikletinizi alabilirsiniz,Bisikletiniz size yıkanmış ve yağlanmış bir şekilde pırıl pırıl teslim edilir,Teslimat sadece size verilen form ve kimlik bilgisi ibrazı ile yapılır,Dilerseniz öncesinden bize bildirerek otele özel bakım fiyatlarından bisikletinizin bakımını da yaptırabilirsiniz. Otele özel full genel bakım ücretimiz 99 TL dir. Bu fiyat sadece otel müşterilerimiz için geçerlidir.


Otel Fiyatlarımız:

Açılışa ve kışa özel süper fiyatları kaçırmayın.

Haftalık 20 TL

Aylık 60 TL

Üç Aylık 165 TL

6 Aylık 300 TL

Yıllık 500 TL  


Önemli Notlar:

Otel sonrası dilerseniz 99 TL ye bisikletinizin tüm genel bakımını yaptırabilirsiniz. Bu fiyat sadece bisiklet oteli müşterilerimiz için geçerlidir. Bisikletinizin yıkanmasından, sele ayarına, göbek bakımlarından akort ayarına, vites fren ayarından kablo yağlamalarına kadar her türlü onarımı gerçekleşmektedir.

Bize daha öncesinden bildirerek kalma zamanlarını dilediğiniz kadar uzatabilirsiniz fakat teslim tarihi belirlendikten sonra, 3 ay içerisinde alınmayan bisikletler güvencemizden çıkar.

Süre aşımı olup da bize bilgi vermeyen müşterilerimiz haftalık tarifeden ücretlendirilir.

Haftalık ücretlendirmede gün aşımı olduğunda 2.Hafta olarak fiyatlandırma yapılır.